Ekskursija Ciao, Vilniau! su kavos degustacija

Information

spalio 3 d. 12 val.

privačios ekskursijos pagal pageidavimą

Ekskursijos pradžia - Katedros varpinė

nuo 15 eur/žm.

Trukmė - 2,5 val.

Lietuviškai/Lithuanian only

Highlights

  • Aplankykite itališka dvasia alsuojančius Vilniaus senamiesčio kampelius
  • Sužinokite ką Venecijos smuklininko duktė veikė kunigaikščio dvare
  • Išsiaiškinkite ką iš tikrųjų reiškia Lietuvos vardas
  • Sužinokite, kurie lietuviškų sodų ir daržų senbuviai yra karalienės Bonos dovana Lietuvai
  • Išsiaiškinkite kodėl italų močiutės laukia studentų iš Lietuvos
  • Paragaukite Italijos rūšinės kavos pionierių iš Florencijos “Ditta Artigianale” kavų “Italala Caffe"
Fully booked
Available

Ekskursija Ciao, Vilniau! in Details

REGISTRACIJA BAIGTA!

Renkame grupę spalio 3 d. Vietų skaičius ribotas - 10. Būtina registracija iš anksto (registracija uždaroma 10-02 19:00). Kaina - 15 EUR/žm. Į kainą įskaičiuota 4 skirtingų kavų degustacija "Italala cafe".

Jei nepavyksta apmokėti per sistemą, yra galimybė apmokėti pavedimu. Rašykite ekskursijos@vilniuswithlocals.com Ekskursija įvyks, jei iš anksto užsisakys bent 4 dalyviai.

Italai į Lietuvą keliavo dar prieš atsirandant pigių skrydžių kompanijoms. O kartu su jais atkeliaudavo ir įvairiausios mados, bei idėjos. Ar kada nors pastebėjote kiek daug itališkos dvasios yra Vilniaus gatvėse ir kiemuose? Tai neturėtų stebinti - pasak legendų, lietuviai yra kilę iš pačių romėnų! Tačiau turbūt rečiau susimąstote kiek Vilniaus ir Lietuvos galėtumėte rasti Italijos miestuose ir miesteliuose? 

Ekskursijos metu su profesionalia, itališka šypsena pasidabinusia gide aplankysite renesansinius Valdovų Rūmų ir Alumnato kiemus, sužinosite kurios barokinės Vilniaus bažnyčios turi itališkas dvynes. Tačiau ši ekskursija neskirta vien tik architektūriniams stiliams apžvelgti. Tai taip pat pasakojimas apie žmones - praeities ir dabarties keliautojus, prekybininkus, mokslininkus, menininkus ir kontraversišką karalienę! Kam dar, jei ne Bonai Sforsai turėtume būti dėkingi už salotas ir skrylius? Tačiau nereikėtų pamiršti, kad geriausia Italijos ieškoti espresso puodelyje - todėl ekskursijos metu sustosime padegustuoti rūšinės kavos paruoštos itališku stiliumi. (“Italala Caffe” kavos namuose). Tad pamatykite, paragaukite ir atraskite Italiją Vilniuje su mumis.

Į EKSKURSIJOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • gido paslauga
  • kavos degustacija "Italala Caffe" kavos namuose (4 skirtingos rūšys)

Už papildomą kainą kavos degustacijos metu  galime pasiūlyti "Italala caffe" svečių mėgtstamus itališkus gelato, sicilietiškas desertas cannolo ar tiramisu.

APIE MUS: 

Esame motyvuotų ir patyrusių gidų komanda jau daugiau nei 10 metų pristatanti Vilnių ir Lietuvą svečiams iš užsienio anglų kalba. Tačiau šiais metais, inspiruoti Go Vilnius atostogų Vilniuje iniciatyvos, nusprendėme sukurti ir pasiūlyti ekskursijas ir lietuvių kalba. Kviečiame pažinti kitas šalis ir kultūras vaikštant Vilniaus gatvelėmis. Mes manome, kad ekskursija nėra tiesiog informacijos pateikimas, todėl kviečiame jus būti aktyviais mūsų ekskursijų dalyviais. O kad ekskursijos būtų įdomesnės, stengiamės surasti vietas, kuriose galėtumėte pajusti kitų šalių skonį ragaudami užkandžius ar skanėstus.

Turite klausimų? Rašykite hello@vilniuswithlocals.com. Mielai atsakysime! Arba skambinkite +37069169365

Meeting point